Redakcja - Na Straży - Wędrówka - The Herald - Księgarnia i Czytelnia - Biblia Gdańska - Betania - Strona główna - Szukaj


Księgarnia
Biblioteka
 

Siedem Cech Biblii Jako Księgi

W Księdze Psalmów 111:10 czytamy, że \"początkiem mądrości jest bojaźń Pana; wszyscy, którzy ją okazują, są prawdziwie mądrzy\". Tej bojaźni Pańskiej uczy Biblia - najważniejsza księga świata. Najważniejsza, ponieważ uczy ona o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości - uczy o tym, co było, co jest i co będzie. I wszystko, cokolwiek pisze, jest prawdziwe - prawdziwe jest to, co pisze o Bogu, i prawdziwe jest to, co pisze o człowieku. Jest to więc księga Boga i księga człowieka - uczy ona, jaki jest Bóg - wielki w mocy, miłości, mądrości i sprawiedliwości i uczy o tym, jaki jest człowiek - niegdyś doskonały, przebywający na co dzień z Bogiem, potem odpadły od tej społeczności i grzeszny, ale też od tego czasu podejmujący nieustannie i w najróżniejszy sposób próby dotarcia z powrotem do Boga.

Ta broszura omawia siedem cech Biblii, które zdecydowanie odróżniają ją od innych książek i sprawiają, że jest ona księgą absolutnie wyjątkową.

 

Siedem Cech Biblii Jako Księgi

  • Rok wydania: Kraków 2008
  • Stron: 20
  • Format: 148x210 mm
  • Oprawa: broszurowa
  • ISBN 978-83-87904-85-2
Cena: 2.5zł