Redakcja - Na Straży - Wędrówka - The Herald - Księgarnia i Czytelnia - Biblia Gdańska - Betania - Strona główna - Szukaj


Księgarnia
Biblioteka
 

Komentarz Biblijny

List do Rzymian

Po prawie czterech latach od wydania \"Komentarza do Ew. św. Mateusza\", z przyjemnością oddajemy do rąk naszych Czytelników kolejną, przetłumaczoną na język polski, część opracowania \"Expanded Biblical Comments\" czerpiącego z piśmienniczego i kaznodziejskiego dorobku C.T. Russella.

List do Rzymian apostoła Pawła od wieków stanowił dla pokoleń naśladowców Chrystusa niezmiernie bogate źródło posilenia wiary, inspiracji oraz nauczania, których wartość nie sposób przecenić. Jest więc niezaprzeczalnie List do Rzymian ważnym drogowskazem również dla nas, którzy swą \"pielgrzymkę wiary\" odbywamy w XXI wieku. Stąd też między innymi wynika fakt, że to komentarze do tegoż właśnie listu stanowią drugą część naszego cyklu wydawniczego rozpoczętego w 2005 roku.

Komentarze są zaczerpnięte z dzieł C.T. Russella powstałych w latach 1879-1916, a numeracja stron podana w odnośnikach dotyczy, tak jak w oryginale, wydań angielskich (za wyjątkiem współczesnych, polskich \"Wykładów Pisma Świętego\", gdzie zachowano stronicowanie zgodne z wydaniem angielskim), których wykaz zamieszczamy w objaśnieniach na stronie 4.

Mamy nadzieję, że praca włożona w powstanie tego podręcznika okaże się pożyteczna dla wszystkich, którzy starają się dostrzegać w Słowie Bożym piękno i harmonię Bożego charakteru oraz głębię Jego mądrości wyrażoną w planie zbawienia człowieka.

Kraków, luty 2009 r.

 

Komentarz Biblijny
List do Rzymian

  • Rok wydania: Kraków 2009
  • Stron: 138
  • Format: 255x175 mm
  • Oprawa: twarda, szycie, płótno, złocenia
  • ISBN 978-83-87904-01-2
  • Cena 15 zł
Cena: 16zł